Close

Nabídka vín

Chardonnay – U Vrbů

Moravské zemské – suché 2018/ Zlatavá barva se zelenkavými odlesky, krásnou viskozitou a lehoučkou tříslovinkou v závěru. Harmonické víno, v chuti dlouho doznívající s elegantní kyselinkou, mineralitou s tóny zelených jablek , citrusů a banánků v čokoládě :). Neutrální svěží víno pro teplé dlouhé večery.

121 Kč za 1 litr


Objednat víno

Veltlínské zelené – Vinofol

Jakostní – suché 2020 / Zlatavá barva se zelenkavými reflexy a vyšší viskozitou. Poměrně intenzivní aroma nabízí tóny zralého sadového ovoce s lehkým náznakem růžového pepře. Ovocitá chuť je doplněná jemnou kořenitostí. Velmi dobře pitelné s příjemně dlouhou a osvěžující dochutí.

91 Kč za 1 litr


Objednat víno

Ryzlink rýnský – Baumann

Moravské zemské – suché 2020 / Zlatožlutý Ryzlink, ve kterém se ve vůni mísí přezrálé meruňky, ryngle, žluté špendlíky, zralé hrozny, med s dlouhým minerálním závěrem. V chuti je krásně mohutný, šťavnatý, živý a opulentní, kde opět převládá meruňková marmeláda a další přezrálé žluté ovoce s příjemnou slanou duchutí.

133 Kč za 1 litr


Objednat víno

Pálava – Metroflora

Moravské zemské – polosladké 2020 / Barva vína je světle zlatavá se slámovým podtónem. Vůně je povzbudivá, nabízí tóny zralého letního jablka a čajové růže. Chuť je zakulacená, plná, nasládlá. Sušené jablko a jeho nasládlost, šťáva z broskví se prolíná s chutí citrusů. Doporučujeme mírně podchladit.

143 Kč za 1 litr


Objednat víno

Cuvée Klaret – Uherek

Pozdní sběr – suché 2020 / Svatovavřinecké x Cabernet Sauvignon / Je tvořen odrůdami Svatovavřinecké s trochou Cabernetu Sauvignon. V aroma tóny sladkých třešní, které doplňuje vůně zralých jahod. Lehkost barvy přechází i do chuti, která je velmi svěží a v jejím konci ji přikrášluje minimální zbytkový cukr.

133 Kč za 1 litr


Objednat víno

Merlot – Vinofol

Jakostní – suché 2020| Příjemný Merlot, který vás zaujme svoji ovocitostí a nádhernou barvou. Světlejší rubínová barva s purpurovými odlesky a vynikající viskozitou. Čistá vůně ovocné zavařeniny, povidlového koláče s mákem a sušených švestek. Chuť je plná s hebkou, poddajnou tříslovinou.

119 Kč za 1 litr


Objednat víno

Objednejte víno přes formulář

Napište nám s 24 hodinovým předstihem,
zadejte si čas, kdy dorazíte a my vám víno připravíme.

Jste-li v blízkosti našeho „Vína bez obalu“ do 10 ti kilometrů a objednáte si s žádostí o doručení vína domů,
rádi vám víno do 24 hodin zavezeme. Minimální objednávka závozu zdarma od 499 Kč.


Tady sídlíme - klikněte.